Zum Hauptinhalt springen

Operator maszyn (m/k/d) 13,50€/godz.

> Dla lidera rynku europejskiego w przetwórstwie tworzyw termoutwardzalnych wzmacnianych włóknem szklanym poszukujemy operatorów maszyn (m/k/d) w 3-zmianowym systemie pracy i w pełnym wymiarze godzin.
> Miejsce pracy: 01471 Redeburg / Niemcy

Ihre Aufgaben

  • Czynności związane z ładowaniem maszyny
  • Usuwanie obrobionych części
  • Gratowanie części
  • Drobne prace regulacyjne na maszynie
  • Dokumentacja, kontrola jakości
  • Czyszczenie, konserwacja i pielęgnacja maszyny
  • Przestrzeganie instrukcji bezpieczeństwa pracy
  • Praca z zachowaniem standardów jakości

Ihre Qualifikation

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się i wykonywanie poleceń
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu części i podzespołów
  • Zdolnosci manualne
  • Dokladnosc
  • Gotowość do pracy zmianowej

Ihr Vorteil

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Bezpieczne i stabilne zatrudnienie
  • Dodatek urlopowy i świąteczny według taryfy BAP-DGB
  • Bezpłatną opiekę lekarza medycyny pracy
  • Wyposażenie w środki ochrony osobistej wymagane w miejscu pracy
  • Bezpłatne napoje dostepne na zakladzie

Ihr Kontakt zu Hofmann:
> W razie pytań dot. szczegółów zatrudnienia, warunków pracy i płacy zapraszamy do kontaktu telefonicznego 0 15119501855 lub mailowego: jobs-goerlitz@hofmann.info
> Mówimy również po polsku.
> CV, mile widziane w języku niemieckim

Dies ist eine auf dritten Jobbörsen gefundene Stellenanzeige. Wir bieten hierfür keinen Support, können diese aber jederzeit offline stellen. Für weitere Informationen: Datenschutzhinweise | Anzeige melden.