Zum Hauptinhalt springen

Pomocnik produkcji generatorów wiatrakowych (m/k/d) od 16,46€/h

Szukamy Ciebie! - Od zaraz, w pe?nym wymiarze godzin i 2-zmianowym systemie pracy dla naszego renomowanego klienta, producenta generatorów, wiatraków i turbin energetycznych z siedzib? w Magdeburgu.
Miejsce pracy:39130 Magdeburg
Oferta skierowana g?ównie do mieszka?ców Magdeburga, Barleben, Königsborn,Schönebeck, Sülzetal, Burg, Wolmirstedt i powiatów o?ciennych
Opis stanowiska:
Przygotowanie podzespo?ów do monta?u (oklejanie, kontrola wizualna)
Dostarczanie materia?u na produkcj?/powlekanie powierzchni
Nadzorowanie procesu powlekania powierzchni(czyszczenie wirników i stojanów)
Obróbka wtórna wirników i stojanów (czyszczenie gwintów, po??cze? elektrycznych, powierzchni, utrwalanie nadanej kolorystyki
Przygotowanie wirników i stojanów do wysy?ki
Przygotowanie materia?ów do produkcji
Oczekiwania:
Wykszta?cenie zawodowe nie jest wymagane, mile widziane osoby pocz?tkuj?ce jako ?lusarz, mechanik
Dobra znajomo?? j?zyka niemieckiego
Dobre zdolno?ci manualne
Gotowo?? do pracy na zmiany
Oferujemy:
Niemiecka umowa o prac? na czas nieokre?lony
Rosn?ce wynagrodzenie od 16,46EUR/h + dodatki bran?owe od 7-go tygodnia zatrudnienia
Gratyfikacja urlopowa i bo?onarodzeniowa
Bezp?atne ?rodki ochrony osobistej wymagane w miejscu pracy
Mo?liwo?? przej?cia pracownika przez klienta
Opieka lekarza medycyny pracy i bhp
Kontakt z nami:
Nie zwlekaj - aplikuj zaraz!
W razie pyta? dot. szczegó?ów zatrudnienia, warunków pracy i p?acy zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Mówimy równie? po polsku. CV w j?zyku niemieckim mile widziane.

Dies ist eine auf dritten Jobbörsen gefundene Stellenanzeige. Wir bieten hierfür keinen Support, können diese aber jederzeit offline stellen. Für weitere Informationen: Datenschutzhinweise | Anzeige melden.